TEKSTY NA WWW


Piszemy teksty na strony internetowe każdego rodzaju. Ciekawe teksty do zakładki oferta, o firmie, cennik, kontakt oraz do wszystkich innych miejsc na Państwa stronie www. Wykonujemy również teksty do sklepów internetowych oraz na blogi.

Teksty na stronach internetowych są czytane przez ludzi, dlatego muszą być napisane poprawnie, mieć optymalną długość i być sformatowane w sposób, zachęcający do przeczytania ich w całości. Powierzając nam zadanie stworzenia takich tekstów, wszystkie w/w cele zostaną osiągnięte. Aby wzmocnić siłę przekazu, teksty mogą zostać wzbogacone o dopasowane tematycznie ilustrację lub fotografie.

W skład oferty wchodzi:

  • Tekst na strony internetowe
  • Uzupełnianie treścią wolnych obszarów
  • Formatowanie i akapity
  • Dowolna długość
  • Możliwość dodania zdjęcia

Piszemy teksty na strony internetowe

Strona internetowa pozbawiona treści w większości przypadków nie ma sensu – o ile nie jest to galeria lub serwis video. W zdecydowanej części przypadków, to właśnie teksty umieszczone na stronie www stanowią o jej wartości. Tak jest w przypadku stron firmowych, które mają sprzedawać. Na czym polega ta sprzedaż? Na przyciągnięciu uwagi potencjalnego klienta, na utrzymaniu jego zainteresowania, a także na dostarczeniu mu informacji, których szukając w sieci dotarł na naszą stronę. Takie właśnie teksty możemy dla Państwa stworzyć.

Jak tworzymy teksty na www?

Proces tworzenia contentu na strony internetowe jest bardziej złożony, niż może się wydawać. Aby teksty miały wysoką wartość, konieczne jest odpowiednie przygotowanie materiałów i rozpoznanie tematu. Nazywa się to researchem.

Odkrycie potrzeb

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Zawsze chcemy poznać potrzeby klienta i dowiedzieć się jakie zadanie mają spełniać zamówione teksty. Sprzedawać, informować czy może być dawką ciekawych wiadomości, zatrzymujących czytelnika dłużej na stronie.

Research tematu

Zanim przystąpimy do pisania tekstów, przeprowadzamy dokładny research zagadnień. Opierając się na sprawdzonych źródłach informacji, danych technicznych lub materiałów przekazanych przez zamawiającego, jesteśmy w stanie rozpocząć pracę.

Pisanie treści

Główna część naszej pracy, czyli tworzenie tekstów. Wszystkie teksty są pisane ręcznie, przez doświadczonych copywriterów. Gwarantuje im to 100% unikalność. Jest to szczególnie istotne przy dużych zamówieniach, kiedy trzeba napisać kilkadziesiąt lub kilkaset tekstów na ten sam temat.

Korekta tekstów

Każdy z napisanych tekstów jest przez nas dokładnie sprawdzany. Poszukujemy w nich błędów czysto technicznych, jak literówki i błędy gramatyczne / stylistyczne, jak również weryfikujemy stronę merytoryczną. Każde zlecenie przechodzi kontrolę jakości.

Oddanie pracy

Gotowe teksty zostają przekazane klientowi. Dostarczamy je pocztą elektroniczną w postaci plików .doc lub .pdf. Wszystkie teksty są poprawnie zoptymalizowane pod kątem SEO, dodatkowo zastosowano w nich formatowanie, które poprawia czytelność artykułu.

Płatność

Za wszystkie teksty na strony www rozliczamy się na podstawie faktur. Stali klienci mogą liczyć na wygodną formę płatności z odroczonym terminem płatności 7 dni, od chwili otrzymania gotowego zlecenia. Jesteśmy płatnikiem podatku VAT w Polsce i posiadamy nr VAT UE.

Jakie teksty na strony www piszemy?

Realizujemy zamówienia na wszystkie rodzaje tekstów na strony internetowe. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, angażując się w nie na 100%. Każdy z naszych klientów otrzymuje gwarancję najwyższej jakości i unikalności otrzymanych artykułów.

Teksty na nowe strony internetowe

Potrzebują Państwo nowej strony internetowej? Zlecili już jej wykonanie, ale bez tekstów? Zapraszamy w takim razie do współpracy. Przygotujemy teksty do uzupełnienia nowo tworzonej strony www. Wystarczy przesłać nam szablon strony, z zaznaczonymi miejscami, które należy uzupełnić treścią. Przekazane przez nas teksty są gotowe do wklejenia na stronę, nie wymagają już żadnych poprawek.

Wymiana starych tekstów na nowe

Dotychczasowa strona www wymaga odświeżenia? Jeśli tak, warto przy tej okazji wymienić stare teksty na nowe. Bogatsze w wartościowy content, cenniejsze dla użytkowników i napisane zgodnie z zasadami SEO. Ich obecność na stronie poprawie jej atrakcyjność i zwiększy szanse na skuteczne pozycjonowanie w wyszukiwarce. Wymienimy teksty na każdej stronie internetowej!

Uzupełnienie istniejących tekstów

Czasami ilość tekstów na stronie www jest niewystarczająca do tego, aby pozycjonowanie przyniosło oczekiwane rezultaty. W takich przypadkach zachęcamy do ich uzupełnienia. Możemy napisać rozwinięcie istniejących tekstów, wzbogacić je o schematy, listę korzyści, pytania i odpowiedzi oraz inne elementy, pozwalające opublikować w nich wartościowy content ze słowami kluczowymi.

Dlaczego warto u nas zamówić teksty na strony internetowe?

Konkurencja na rynku usług copywriterskich jest bardzo duża. Obok firm z wieloletnim doświadczeniem w branży, pojawiają się również freelancerzy oraz osoby prywatne, traktujący pisanie jako dodatkowe źródło dochodu. Na jaką ofertę się zdecydować? Czym się kierować przy wyborze wykonawcy tekstów? Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Co jest najważniejsze? Kryterium ceny? Terminowość, a może unikalny styl i wartościowy przekaz? A gdyby tak znaleźć ofertę, która łączy wszystkie poszukiwane cechy? Takie właśnie teksty można zamówić w naszej firmie. Przekonaj się jak wiele możesz zyskać, powierzając nam ich napisanie.

Terminowość

Wszystkie zlecenia realizujemy w podanym wcześniej terminie. Jest on każdorazowo ustalany indywidualnie i zależy od wielkości zamówienia, stopnia skomplikowania oraz uzgodnień z klientem. Jeśli potrzebujesz tekstów na już, także pomożemy!

Unikalność

Aby treści na stronę www miały wartość, muszą być unikalne. Każdy tekst jest w naszej firmie pisany ręcznie, co gwarantuje mu 100% niepowtarzalność. Oryginalne teksty są podstawą do dalszego pozycjonowania stron www.

Wartość

Staramy się przekazywać w naszych tekstach największą możliwą wartość merytoryczną. Aby osiągnąć ten cel, każdorazowo przeprowadzamy research. Nasze doświadczenie pozwala natomiast pisać zwięźle i na temat.

Ceny

Ceny naszych tekstów na strony internetowe są konkurencyjne i dostępne dla każdego klienta. Przy stałych zamówieniach udzielamy dodatkowych rabatów i zniżek, jako formę podziękowania za lojalność i zaufanie dla nas.

    ZAMÓW KONTAKT